Home Sport RUKOMET Šafranko s 10 golova potopio Zamet

RUKOMET Šafranko s 10 golova potopio Zamet

Pobjeda Goričana u 7. prvenstvenom kolu Paket 24 Premijer lige

Sjajni rukometaši Gorice nastavljaju s odličnim igrama u Paket 24 Premijer ligi. Sinoć su u svojoj dvorani u 7. kolu svladali solidnu momčad Zameta iz Rijeke. Krajnjih 26:22 posve je realan rezultat s obzirom na viđeno u 60 minuta borbe. Gorica je vodila cijelim tijekom susreta, a krajnji pad gostiju zbio se u posljednjih desetak minuta kada se domaćin odvojio i na kraju upisao četiri razlike u svoju korist.

Fantastičnu večer imao je Rudolf Zvonimir Šafranko koji je polučio deset golova u mrežu Zameta. Doduše čak šest je bilo iz sedmeraca, ali i to je sastavni dio rukometa. Uz njega vrijedi s po četiri pogotka istaknuti Vrbića i Gala. U svakom slučaju, Gorica je ostala na drugom mjestu, s istim brojem bodova kao vodeća Dubrava, a baš ova dva sastava igraju sljedeći vikend veliki derbi. Također u Velikoj Gorici.