Home Sport Mladi Vatreni nastavljaju kvalifikacije na Gradskom stadionu, ulaz je besplatan

Mladi Vatreni nastavljaju kvalifikacije na Gradskom stadionu, ulaz je besplatan

Jučer je hrvatska nogometna U21 reprezentacija u kvalifikacijskom ogledu protiv Grčke odigrala neriješeno 2-2.

Hrvatska je na stadionu Tripoli Arkadia nastupila u sastavu Čavlina, Perković, Katinić, Tikvić, Sigur, Sučić, Hodža, Vidović, Baturina, Frigan i Šimić, a u nastavku su ušli i Ivanović, Biuk, Ljubičić, Bukvić i Grozda.

Grčka je povela ranim golom Vasilisa Sourlisa, Hrvatska je preokrenula preko Veldina Hodže (23. minuta) i Marina Ljubičića (67. minuta) te stigla nadomak pobjede, ali je Georgios Koutsias uspio poravnati na 2-2 u 89. minuti utakmice.

Kvalifikacijski ciklus momčad izbornika Dragana Skočića nastavlja u utorak, 17. listopada, u Velikoj Gorici, gdje će se na Gradskom stadionu sučeliti s mladom reprezentacijom Bjelorusije.

Susret je na rasporedu u 17:30 sati. Ulaz je besplatan.