Home Sport Karatisti na međunarodnom turniru osvojili 11 medalja, od čega sedam zlata!

Karatisti na međunarodnom turniru osvojili 11 medalja, od čega sedam zlata!

U ukupnom poretku klubova u borbama su završili na 2. mjestu

Karatisti Velike Gorice su u subotu, 16. travnja, nastupili na turniru Kik cup Rudolf Perešin u Ivanić Gradu. Turnir je okupio više od 400 natjecatelja iz 43 kluba i pet država.

Turnir je bio fokusiran na mlađe uzraste, a time vođeni je i Karate klub Velika Gorica nastupio s uzrastima 2009. godišta do kadeta. Ukupno je sudjelovalo 11 natjecatelja koji su se borili u 16 kategorija te osvojili ukupno 11 medalja, od čega sedam zlata, dva srebra i dvije bronce.

U ukupnom poretku klubova u borbama su završili na 2. mjestu što je odličan rezultat! Evo i koji su bili rezultati:

• Mia Čunčić- ml. kadetkinje -44kg i učenice -39kg

Idućeg tjedna će 16 goričkih karatista nastupati na prvenstvu Hrvatske za kadete, juniore i U21 koje će se održati u Samoboru. em>”Prvenstvo Hrvatske će u velikoj mjeri odlučivati za mjesto za Europsko prvenstvo koje se održava u Češkoj ove godine. Pripremni period je dobro odrađen tako da očekujemo dobre rezultate.”, govori Ranko Živković iz Karate kluba Velika Gorica.