Home Izdvojeno Dvije brončane medalje za Mirjanu Lučić u Poljskoj

Dvije brončane medalje za Mirjanu Lučić u Poljskoj

Slijede pripreme za kvalifikacijski turnir na Tajlandu

Mirjana Lučić, članica Parastolnoteniskog kluba Uspon iz Velike Gorice, vratila se iz Poljske s dvije brončane medalje!

Na pojedinačnom dijelu turnira, izgubila je od prve dvije igračice na svjetskoj rang listi. Protiv Karoline Pek, najbolje svjetske igračice, vodila je 1-0 i odigrala ravnopravan meč, ali nažalost izgubila 3-1, dok je protiv Alexe Szvitacs izgubila 3-0. U meču za treće mjesto, pobijedila je vrlo neugodnu igračicu iz Kazahstana, Yerhankyzy, rezultatom 3-1. U paru s Bornom Zohilom, osvojila je brončanu medalju, nakon uspješno odrađene grupe u natjecanju.U polufinalu ih je zaustavio par Szvitacs/Csonka rezultatom 3-1.

Iz Parasportskog saveza Velike Gorice navode kako sada slijedi nešto više od mjesec dana kvalitetnog treninga i priprema za kvalifikacijski turnir na Tajlandu koji će se održati od 23. do 25. svibnja 2024.