Home Sport Uspješni maratonci na kraju sezone postigli dobre rezultate

Uspješni maratonci na kraju sezone postigli dobre rezultate

Članovima slijedi kratki odmor, a onda već pripreme za sljedeću godinu i nove izazove

Članovi Maraton kluba Velika Gorica su proteklog vikenda nastupili na Prvenstvu Hrvatske i 35. izdanju Polumaratona Ivan Starek. Na Prvenstvu Hrvatske u 12-satnom trčanju nastupio je Berislav Devčić, prošao je 82 kilometra i zauzeo 33. ukupno mjesto.

Na Polumaratonu Ivan Starek najbolje vrijeme od članova kluba ostvario je Josip Martinović, s plasmanom 1:29:23, što mu je ujedno i novi osobni rekord na polumaratonu. Ovim je rezultatom završio 6. u kategoriji M40. Marijan Malčević utrku završava za 1:45:11, čime isto postavlja svoj novi rekord na ovoj distanci (26. mjesto M45), a Vedrana Janjić utrku završava za 1:46:36 i penje se na 7. mjesto u kategoriji Ž40.

“Ovime je završila natjecateljska sezona za ovu godinu. Našim članovima slijedi kratki odmor, pa onda već pripreme za sljedeću godinu i nove izazove.”, zaključuju iz Maraton kluba.