Home Izdvojeno Uspješan vikend Karate kluba Velika Gorica

Uspješan vikend Karate kluba Velika Gorica

Kadetska ekipa karate kluba Velika Gorica nastupila je za vikend na dva borilišta. Na turniru u Đurđevcu, koji je okupio 750 natjecatelja svih uzrasta, velikogorički karatisti osvojili su osam medalja.

Srebro su osvojili Ivor Babić, Slavko Vlahinić i Petar Orešković, a broncu Patrik Macukić, Kristijan Obrazović, Dominik Kučan i Ma Mijović.Ivor Babić kadeti srebro

Ines Grdenić je nastupila na velikom međunarodnom turniru u Čačku sa seniorskom reprezentacijom. Nastupila je u dvije kategorije, juniorke -53kg i seniorke -50kg, te u obje osvojila broncu. Ukupno je odradila osam borbi, od čega je imala šest pobjedi i dva tijesna poraza.

Idućeg vikenda sportaše očekuje jaki turnir u Rijeci u organizaciji karate kluba ”TAD RIJEKA”.