Home Rekreacija Pet novih medalja za ARRK Goricu!

Pet novih medalja za ARRK Goricu!

Kvalifikacijski turnir u akrobatskom rock’n’rollu održan je u nedjelju u organizaciji Rock’n’roll kluba Limbo rock, a na natjecanju su nastupili mladi plesači iz našeg velikogoričkog kluba ARRK Gorica koji su ponovno osvojili medalje u gotovo svim kategorijama u kojima su se natjecali.

S ovog natjecanja vraćaju se bogatiji za 5 medalja: jedna zlatna, dvije srebrne i dvije brončane.

Zlatnu medalju osvojila je formacija Bubblegum u kategoriji Velikih formacija 1. Plesačice ove formacije ujedno su i najtrofejnija formacija ovog kluba i već godinama osvajaju medalje na svim uzastopnim natjecanjima.

Na natjecanju su debitirale plesačice formacije Wednesday u kategoriji Velikih formacija 2 te su na svom prvom turniru osvojile odličnu srebrnu medalju.

U kategoriji Malih formacija 1 klub je osvojio dvije medalje. Cure iz formacije Mustre osvojile fantastičnu srebrnu medalju, a formacija Victorious, koja se na ovom natjecanju predstavila u novom dresu i s novom koreografijom, brončanu medalju.

Na pobjedničko postolje su se po prvi puta popela i najmlađa formacija u klubu, djevojčice iz formacije Rockerice u kategoriji Malih formacija 3, a osvojile su brončanu medalju.

Leona Hrvačić i David Kovač Savanović natjecali su se u kategoriji Mlađih juniora 2, a turnir su završili na 9. mjestu.

Sljedeći turnir koji očekuje naše mlade plesače je u Prvenstvo Republike Hrvatske koji je za nešto manje od mjesec dana. Svim natjecateljima čestitamo na vrhunskim rezultatima i uopće ne sumnjamo da nas očekuju nove medalje i plesački uspjesi s nadolazećeg državnog prvenstva.

Svi zainteresirani za treniranje akrobatskog rock’n’rolla više informacija mogu pronaći na stranici kluba www.arrk-gorica.hr ili na broj 098/802-932. Treninzi u ARRK Gorica održavaju se u OŠ Nikole Hribara pod stručnim vodstvom magistara kineziologije, dugogodišnjih reprezentativaca Akrobatskog rock’n’roll-a i prilagođeni su svakom uzrastu posebno.