Home Sport Maratonac Bruno Škrinjarić državni prvak u super sprint kros duatlonu!

Maratonac Bruno Škrinjarić državni prvak u super sprint kros duatlonu!

Ponovno uspješan vikend za Maraton klub Velika Gorica

Za Maraton klub bilo je aktivno i ovog vikenda kada se u subotu, 30.04. održalo pregršt natjecanja. U Zagrebu na ŠRC-u Mladost je održano Prvenstvo Hrvatske u hodanju na 10.000 metara na stazi gdje je nastupio Berislav Devčić, a na Prvenstvu Hrvatske u super sprint kros duatlonu nastupio je Bruno Škrinjarić. U Desiniću je održana trail utrka Z Brega na Breg gdje su nastupili Jasna Mikulić i Hrvoje Mikulić, a u Prigorcu, na obroncima Ivanščice održana je utrka “24 sata Ivančice”, gdje je nastupio Matej Janjić.

Na PH u super sprint kros duatlonu Bruno Škrinjarić se okitio titulom državnog prvaka! Utrku je završio za 21:54. Na PH na 10000 m hodanja na staziBerislav Devčić je utrku završio za 1:04:35,3 te zauzeo ukupno 6. mjesto.

Na utrci Z brega na breg, u suncem okupanom Desiniću skupilo se 500-tinjak trkača. Jasna i Hrvoje Mikulić su se od 3 staze odlučili za onu najdužu od 25 km s preko 1150 m visinske razlike. U izuzetno jakoj konkurenciji Jasna završava utrku za 3:09:25 kao 5. žena i 3. u kategoriji. Hrvoje u cilj ulazi s vremenom 2:34:47 kao 11. ukupno i 4. u kategoriji.

Matej Janjić je na manifestaciji 24 sata Ivančice uspio odraditi pet uspona za nešto manje od devet sati čime je itekako zadovoljan.

Ukupni rezultati i više informacija su dostupni na stranicama Maraton kluba OVDJE.