Home Sport Maraton klub Velika Gorica: Vikend pun utrka od Istre do Vukovara

Maraton klub Velika Gorica: Vikend pun utrka od Istre do Vukovara

Postigli su dobre rezultate i osobne rekorde

Članovi Maraton kluba Velika Gorica proteklog su vikenda sudjelovali u različitim utrkama diljem Hrvatske, ističući se svojim izvanrednim rezultatima. Trčali su na terenima koji su obuhvaćali različite zahtjeve, od Istre preko Vukovara, postižući značajne rezultate.

Jasna Mikulić, lanjska pobjednica lige, nastupila je na Krabat Trailu, gdje je trčala dugih 36 kilometara po prekrasnom Žumberku. Ostvarila je izvrstan rezultat od 4 sata, 30 minuta i 58 sekundi, osvojivši peto mjesto u ženskoj konkurenciji i treće mjesto u kategoriji Veteranke 1.

U istoj kategoriji, Hrvoje Mikulić pokazao je svoju izvrsnost, završivši istu stazu za 4 sata, 8 minuta i 17 sekundi. Njegov rezultat donio mu je 25. mjesto od 75 finišera, te 24. mjesto u muškoj konkurenciji.

Marijan Malčević uspješno je završio istu stazu za 4 sata, 44 minute i 40 sekundi, postavši 44. u generalnom poretku i 36. u muškoj konkurenciji.

Na kratkoj stazi od 18 kilometara, Renata Horvatek završila je na 16. mjestu od 69 žena, dok je Kristina Terzić bila 28. među ženama. Nedjeljko Babić, također na kratkoj stazi, završio je na 93. mjestu među muškarcima.

U subotu su također nastupili na 7. Zagrebačkom proljetnom ceneru, gdje je novi član Nikola Ivan Leder istrčao 10 kilometara za 58 minuta i 33 sekunde, postavivši novi osobni rekord.

U Ludbregu su postigli izvrsne rezultate na 10-kilometarskoj utrci Centrum Mundi. Vedrana Janjić osvojila je treće mjesto u ženskoj konkurenciji, dok je Luka Čučuković postavio osobni rekord.

Berislav Devčić istrčao je svoj 113. maraton na 34. Vukovarskom Hamburg maratonu, dok su Goran Siuc i Darko Kovač nastupili na Plava laguna Half Marathonu u Poreču.

Više o rezultatima pronađite na stranicama Maraton kluba Velika Gorica.