Home Izdvojeno Judaši iz Judo kluba Kokica nastupili u Grazu

Judaši iz Judo kluba Kokica nastupili u Grazu

Ove subote, 30 travnja, u Grazu je održan turnir ‘Internationales Schuler turnier’ u kategorijama od U10 do U 16 na kojem je sudjelovalo 253 judaša iz 38 klubova. Sudjelovali su klubovi iz Hrvatske, Austrije, Slovenije, Italije, Bosne i Hercegovine.

Judo Klub Kokica iz Novog Čiča je na tom natjecanju sudjelovao sa sedam natjecatelja koji su se kući vratili sa sedam medalja i četiri pehara.judo klub kokica novo cice graz facebook (2)U kategoriji U10 Kompes Borna osvojio je prvo mjesto, Đurašić Luka također prvo mjesto, a Janković Simona drugo mjesto. Kompes Monika natjecala se u kategoriji U12 i osvojila je treće mjesto. U kategoriji U14 pehare za prvo mjesto odnijele su Brabanec Reina i Janković Lana. Marko Đurašić osvojio je drugo mjesto.
Po broju osvojenih medalja od sveukupno 38 klubova, Judo Klub Kokica je na petom mjestu.