Home Izdvojeno Gorički maratonci ekipni pobjednici Samoborske zimske trail lige

Gorički maratonci ekipni pobjednici Samoborske zimske trail lige

Trud svih ovih vikenda se isplatio!

Članovi Maraton kluba Velika Gorica potvrdili su svoju ekipnu pobjedu na Samoborskoj zimskoj trail ligi na kojoj su sudjelovali posljednjih vikenda. Posljednja utrka održala se u subotu s ciljem kod Kleti Poljanica u Samoborskom gorju.

Kristina Terzić iz Maraton kluba osvojila je medalju za drugo mjesto u kategoriji Ž45 na 8-kilometarskoj stazi. Vedrana Janjić i Jasna Mikulić bile su prva i treća u ženskoj konkurenciji, a u konačnom poretku lige su na prva dva mjesta. Vedran Planinšek bio je drugi na dugoj stazi, a Matej Janjić je svojim četvrtim mjestom u subotu potvrdio konačno drugo mjesto u poretku lige. Hrvoje Mikulić bio je deveti u subotu, a Marijan Malčević jedanaesti. Hrvoje je ligu okončao kao drugoplasirani u kategoriji M45.