Home Sport ODBOJKA Jedna pobjeda i dva poraza velikogoričkih klubova

ODBOJKA Jedna pobjeda i dva poraza velikogoričkih klubova

Odigrani su prvenstveni susreti u svim odbojkaškim ligama

U 1. Iigi za odbojkašice u 8. Kolu Azena se vratila starim navikama – porazima. Nakon što su u prošlom kolu zaustavili crni niz i svladali Drenovu, ovaj put su glatko poražene od Zadra. Krajnjih 3:0 za drugi sastav lige zorno ocrtava zbivanja na parketu dvorane u Rakarju. Samo je u prvom setu Azena pružila kvalitetan otpor, dok je nastavak donio jednosmjernu priču. U sljedećem prvenstvenom ogledu sastav Luka Bišćana dočekuje Kostrenu, koja se na ljestvici nalazi samo dva boda i jedno mjesto iznad Velikogoričanki.
U 1. B ligi Velika Gorica je gostovala u Zagrebu kod Medveščaka i vratila se kući s porazom od 3:0, po setovima je to bilo 25:22, 25:14 i 25:23. Znači, dva seta je ekipa Vinka Ivelja odigrala kvalitetno, ali je na kraju ipak do izražaja došla veće iskustvo domaćih odbojkašica. Velika Gorica je trenutno na desetom mjestu a u 9. rundi dočekuje sastav Kaštela.

I za kraj ipak malo i ljepših tonova. Naime, u 2. ligi ekipa Gorice je nastavila s pobjedama. U 4 kolu svladali su Brcko s laganih 3:0, čime su ostali na prvom mjestu. Trenerica Ines Rendulić i igračice zaslužuje čestitke na svemu pruženom u dosadašnjem dijelu natjecanja. U 5. kolu odlaze na gostovanje u Ivanec.