Home Sport ODBOJKA Azena napokon upisala pobjedu, uspješne i odbojkašice Gorice

ODBOJKA Azena napokon upisala pobjedu, uspješne i odbojkašice Gorice

Azenašice su u subotu slavile protiv posljednje ekipe Drenove i to 3:1

U 1. ligi odbojkašica, igračice Azene, koje s klupe vodi mladi strateg Luka Bišćan, napokon su upisale pobjedu. Trebalo im je čak sedam kola za slavlje. U subotu su slavile protiv posljednje ekipe Drenove i to sa 3:1. I opet se nakon prvog seta, koje su dobile gošće, činilo da će Goričanke nastaviti s porazima, ali u nastavku su se probudile. Vjerujemo da će ovaj trijumf značiti izlazak iz dugotrajne krize i da ćemo u nastavku prvenstva gledati puno bolja i uspješnija izdanja Azenašica. U sljedećem kolu opet su domaćin, ovaj puta ekipi Zadra, koja je trenutno druga na ljestvici.

U 1. B ligi za odbojkašice Velika Gorica je slavila u gostima kod ekipe Olimpik II i to s uvjerljivih 3:0. Jedino je neizvjesno bilo u drugom setu, koji su Goričanke dobile sa 27:25. Ovo je ukupno treća pobjeda Velike Gorice nakon odigranih osam kola. U 9. kolu igraju protiv Medveščaka.