Home Izdvojeno NK Gorica nastavila u istom tonu i protiv Lučkog

NK Gorica nastavila u istom tonu i protiv Lučkog

Makar su jučer igrali na domaćem terenu, seniorima NK Gorice to nije puno pomoglo. Izgubili su od Čabrajine momčadi NK Lučko 1:2. Ovo je peta utakmica u kojoj nisu odnijeli pobjedu.

Pri samom početku loše je krenulo, prvi gol primili su u 29 minuti, nakon čega Jančetić Hrvoje u 31 minuti izvodi prekršaj u izglednoj situaciji za postizanje gola. Pričuvni igrač NK Lučkog, Marko Brekalo, zabio je drugi gol za svoju momčad u 46 minuti.

Perić je vratio Goricu na noge zabivši u 56 minuti, no rezultat je ostao na tome.
Nakon nekoliko izmjena Milinovićeve ekipe – Hajduk od 76 minute, Škvorc od 49 minute i Postonjski od 84 minute – do drugog gola NK Gorice ipak nije došlo.
Ispred 300 gledatelja, sudac Ivan Zeko-Pivač presudio je tri crvena kartona za svaku ekipu. NK Gorica trenutno zauzima osmo mjesto na ljestvici.

Iduća utakmica 21. kola na rasporedu je u subotu 06.ožujka u 15 sati na Gradskom stadionu u Sisku protiv Segeste.