Home Sport Dino Bošnjak prvi u krosu, a Noa Tončinić na Prvenstvu zauzeo drugo...

Dino Bošnjak prvi u krosu, a Noa Tončinić na Prvenstvu zauzeo drugo mjesto

U Zagrebu je održano Prvenstvo Hrvatske u krosu na kojem su nastupili nikad brojniji atletičari i atletičarke goričkog Atletskog kluba

Pretposljednjeg dana mjeseca listopada u Zagrebu je održano Prvenstvo Hrvatske u krosu na kojem su nastupili nikad brojniji atletičari i atletičarke goričkog Atletskog kluba.

U utrci mlađih kadetkinja na 1 km Pia Teskera osvojila je 9. mjesto. Na dvostruko duljoj utrci za kadetkinje Hana Tašaković osvojila je 4. mjesto. U kategoriji mlađih juniora na 4 km nastupila su dvojica njihovih atletičara. Noa Tončinić uzeo je stepenicu na pobjedničkom postolju osvojivši 2. mjesto, dok je Marin Gorenjak bio 11. Kod juniora na 6 km Borna Čeran osvojio je 16. mjesto. Peto mjesto u kategoriji seniorki na 8 km osvojila je predsjednica Mirjana Šimek Bilić.

Šlag na kraju bila je pobjeda Dine Bošnjaka u konkurenciji seniora na 10 km.