Home Izdvojeno Taekwondo klub Velika Gorica osvojio čak 19 medalja

Taekwondo klub Velika Gorica osvojio čak 19 medalja

Na 8. taekwondo prvenstvu Zagrebačke županije u Dugom Selu, TKD Velika Gorica sudjelovao je sa 30 natjecatelja i osvojio 19 medalja, od čega 8 zlata, 3 srebra i 8 bronci. Konkurencija je bila velika jer na turniru je nastupilo preko 230 natjecatelja iz 13 županijskih klubova. Goričani su u ukupnom poretku zauzeli treće mjesto. U konkurenciji kadeta prvaci su Županije, kadetkinje su druge, a juniorke treće. Na ovom je natjecanju prvi put održano i prvenstvo Županije u konkurenciji mlađih kadeta/kadetkinja gdje su najmlađi taekwondaši TKD Velika Gorica zauzeli odlično treće mjesto.

taekwondo1

NATALIA I DOROTEA NAJBOLJE U ŽUPANIJI

Na početku natjecanja održao se mali ceremonijal dodjele nagrada najuspješnijim natjecateljima u Zagrebačkoj županiji za 2013. godini po izboru Taekwondo saveza Zagrebačke županije. Natalia Lovrić je najbolja kadetkinja, a Dorotea Cvetković najbolja juniorka u Zagrebačkoj županiji za 2013.godinu.