Home Sport Šroler zabija za Kustošiju: Pogledajte sjajan gol iz slobodnjaka

Šroler zabija za Kustošiju: Pogledajte sjajan gol iz slobodnjaka

Očekivalo se da će povratkom iz Slovenije u Goricu Martin Šroler dobiti značajniju minutažu u turopoljskom prvoligašu, no nakon oporavka od lakše ozljede, za njega nije bilo mjesta. Početkom godine sporazumno je HNK Gorica s njim raskinula ugovor.

Umjesto da sjedi na klupi, talentirani 25-godišnji veznjak/krilni napadač i najbolji igrač i strijelac Kutije šibica 2018, ponikao u goričkoj nogometnoj školi, odlučio je veću minutažu potražiti u trećeligašu iz Kustošije te je u tri nastupa ubilježio 171 minutu i dva pogotka.

U jučerašnjem ogledu s Radnikom iz Križevaca postigao je u sudačkoj nadoknadi prvoga poluvremena pri rezultatu 0-0 sjajan gol iz slobodnog udarca s oko 25 metara. Kustošija je na kraju pobijedila rezultatom 1-2.

NK Kustošija se nakon 18. kola Supersport 2. NL (treći rang hrvatskog nogometa) nalazi na 7. mjestu u poretku s 30 bodova dok za prvoplasiranom Opatijom zaostaje njih devet.