Home Izdvojeno Novi rekord i medalja za MK Velika Gorica

Novi rekord i medalja za MK Velika Gorica

U subotu i nedjelju u Osijeku je održano Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za katede i kadetkinje te mlađe kadete i mlađe kadetkinje. Maraton klub Velika Gorica predstavljale su sestre Vuković koje su u Slavoniju otišle u pratnji trenera Franje Gavranovića.

Nina Vuković s vremenom 5:06.06 osvojila je treće mjesto na utrci od 1 500 metara, dok je Ema Vuković zauzela četvrto otrčavši dionicu od 600 za 1:55.60. Iako Ema nije osvojila medalju, svojom je utrkom postavila novi klupski rekord.

– Zbog nevremena sve utrke u nedjelju popodne su odgođene pa starija kadetkinja Nina Vuković nije dobila šansu trčati po svoju drugu medalju. Curama svesrdno čestitamo i želimo im još puno medalja i odličnih rezultata – rekli su u MK Velika Gorica.