Home Sport Na turniru u Ivancu gorički karatisti osvojili 11 medalja, od čega tri...

Na turniru u Ivancu gorički karatisti osvojili 11 medalja, od čega tri zlatne

U konkurenciji od 500 natjecatelja iz 55 klubova iz Slovenije, Mađarske i Hrvatske, na 15. memorijalnom karate turniru u Ivancu najmlađi sportaši Karate kluba Velika Gorica osvojili su 11 medalja.

Dvije zlatne medalje osvojio je David Lovrinović, u kategoriji mlađih kadeta >69 kg te u kategoriji kadeta >70 kg. Lovrinović je bez poraza odradio šest borbi.

U kategoriji učenika do 34 kg, zlato je osvojio Luka Jukić. U finalnoj borbi Jukić je pobijedio klupskoga kolegu Petra Buhina.

Osim Buhina, srebrne medalje su osvojili Mihael Kaurić (cicibani do 24 kg), Mia Čunčić (ml. kadetkinje do 44 kg) i Vito Hulina (kadeti do 57 kg).

Brončane medalje osvojili su Lana Slivak (učenice do 44 kg), Vito Hulina (ml. kadeti do 54 kg), Mihael Medvedec (ml. kadeti do 54 kg) i Nika Biludinski (ml. kadetkinje do 49 kg).

“Nakon Ivanca, očekuje nas turnir u Karlovcu, nakon čega slijedi prvenstvo Hrvatske u Prelogu na koje idemo spremni sa brojem od preko 15 natjecatelja koji će predstavljati naš klub”, kažu iz KK Velika Gorica.

Na turniru u Ivancu još su nastupili Gabrijel Zagorac, Gabriel Kaurić, Ema Saletović, Elena Rakarić i Petar Tibor koji su se odlično borili, no nedostajalo je i malo sportske sreće.