Home Izdvojeno Mladi Velikogoričani nastavljaju uspješan niz

Mladi Velikogoričani nastavljaju uspješan niz

Mladi badmintonaši ostvarili su još jedan dobar rezultat. Na turniru u Friedrichshafenu, u konkurenciji 400 igrača iz devet zemalja, osvojili su četiri medalje.

Autolakirnica Brkić

FS-Ira-Misir

Ira Misir izborila je srebrnu medalju u singlu do 13 godina i brončanu u parovima, igrajući zajedno s Anom Bozsgal iz Mađarske. Dorian Cvijanović osvojio je brončanu medalju, a na putu do finala zaustavio ga je pobjednik turnira Balazs Papai . Vito Buchberger i Ivan Gotesman u muškim parovima do 13 godina osvojili su broncu.

– Ovo je najbolji rezultat ikada postignut na jakom turniru u Fridrischafenu na kojem tradicionalno nastupamo petu godinu za redom – rekli su iz Badminton kluba Velika Gorica.

Osim naših sugrađana, još dvije medalje za Hrvatsku osigurale su Lucija Trgovac, srebro u singlu do 15 godina te Inga Sadaić i Ela Trstenjak broncu u parovima do 17 godina.