Home Izdvojeno MK Velika Gorica nastupio na Osječkom Ferivi polumaratonu

MK Velika Gorica nastupio na Osječkom Ferivi polumaratonu

Maraton klub Velika Gorica u subotu, 7. travnja, nastupio je sa šestero svojih natjecatelja na 14. Osječkom Ferivi polumaratonu. Natjecanje je okupilo 600 trkača iz cijele Hrvatske, a MK Velika Gorica je nastupio s muškom i ženskom ekipom.

– Kod naše muške ekipe prvi ciljnom linijom prolazi Bruno Škrinjarić s vremenom 1:20:50 te zauzima odlično 3. mjesto ukupno te srebro u kategoriji muških seniora. Bruni je ovo ujedno i najbolji rezultat karijere te mu čestitamo i želimo mu plodonosan ostatak sezone – poručili su iz MK Velika Gorica.

Nakon Brune, u cilj ulazi i Martin Pečnik, koji s vremenom od 1:35:52 zauzima 62. mjesto ukupno i 11. u kategoriji M35. Treći član muške ekipe, Danijel Trgovac, kojemu je ovo bio prvi službeni nastup za Klub, utrku je završio na 76. mjestu ukupno i 9. mjestu u kategoriji M40, s vremenom 1:38:54.

Ženski tim sastojao se od Lane Pečnik, Renate Horvatek i Jasminke Zovnar. Prva u cilj ušla je Jasminka s vremenom 1:41:10 te je zauzela ukupno 11. mjesto i pobjedničko postolje u kategoriji Ž50. Lana je u cilj ušla s vremenom 1:51:11 što joj je bilo dovoljno za 26. mjesto ukupno i 5. u kategoriji Ž35. Renata je utrku polumaratona završila s vremenom 1:54:40 te je zauzela 32. mjesto ukupno i 4. u kategoriji Ž50.

Za dva tjedna trkači će nastupiti na polumaratonu u Rijeci.