Home Sport Lukavec s dva pogotka Peršina svladao Klas

Lukavec s dva pogotka Peršina svladao Klas

Još su samo dva kola do kraja natjecanja u Jedinstvenoj županijskoj ligi. Vodeći sastav Lukavca ovo kolo je ugostio momčad Klasa, koja je doputovala s jedanaest igrača. A da im bude još teža situacija, „pobrinuo“ se Lončarić koji se ozlijedio, tako da su u drugih 45 minuta gosti nastupili sa samo deset nogometaša.

Lukavec se nije previše umarao, odigrali su točno toliko koliko im je trebalo da pobjedom ostanu vodeći, s realnim šansama da tamo i ostanu na kraju natjecanja jer imaju tri boda prednosti u odnosu na Dinamo iz Jakovlja. Lukavec je slavio sa sigurnih 2:0, a oba gola je polučio Dominik Peršin, od toga jedan iz jedanaesterca. Po jedan gol je pao u svakom od poluvremena. U srijedu je na rasporedu 29. kolo, dok je posljednje nastupajući vikend, nadajmo se sa slavljem za Lukavčane, zbog ulaska u viši rang natjecanja – 4. Hrvatsku nogometnu ligu.