Home Izdvojeno Lokomotiva uvjerljivo svladala Goricu

Lokomotiva uvjerljivo svladala Goricu

Težak poraz Goričana na stadionu u Kranjčevićevoj ulici

Nogometaši Gorice, nažalost, poraženi su napustili stadion u Kranjčevićevoj ulici. U prvenstvenom ogledu protiv Lokomotive pretrpjeli su uvjerljiv poraz. Lokosi su slavili s 4:0, a trenuci odluke stigli su u samo dvije minute, pred kraj prvog dijela utakmice. Naime, u tom razdoblju, točnije u 40. i 41. minuti  domaćin je preko Uzunija i Kastratija postigao dva gola, čime je praktično odlučio pobjednika. Do kraja se u listu strijelaca upisao i gorički Marina, postigavši autogol, te Marko Tolić. Još jednom se pokazalo da Lokomotiva ne odgovara Goričanima, jer podsjetimo, i u prošloj sezoni u većini međusobnih dvoboja su slavili protiv sastava iz Velike Gorice. Gorica je bila vrlo blijeda, bilo je to jako loše izdanje momčadi Sergeja Jakirovića, koje svi trebaju što prije zaboraviti i okrenuti se onome što slijedi. A to je, već u srijedu, velika utakmica, četvrtfinale Kupa Hrvatske, kada im u goste na Gradski stadion stiže Slaven Belupo, da bi tri dana poslije isti suparnici igrali na isto mjestu u prvenstvu, a polusezona će završiti još jednim domaćim okršajem, onim protiv Intera iz Zaprešića.