Home Izdvojeno Judaši Kluba Pinky i dalje nižu pobjede

Judaši Kluba Pinky i dalje nižu pobjede

U subotu je u Rijeci održano Prvenstvo Hrvatske u judu za seniore i seniorke. Na natjecanju je sudjelovao i Judo klub ‘Pinky’ te ostvario značajne rezultate.

Marko Drašković osvojio je zlatnu medalju u kategoriji do 66 kg, kao i David Koren u kategoriji do 90 kg te su time postali prvaci Hrvatske. U ukupnom poretku klubova u muškoj konkurenciji, JK ‘Pinky’ zauzeo je drugo mjesto.

judo pinky facebook

U kategoriji do 60 kg, Boris Vlahović zauzeo je sedmo mjesto, dok je Filip Strmečki zauzeo deveto mjesto u kategoriji do 73 kg. U kategoriji do 81 kg natjecali su se Tomislav Duspara i Kruno Koren koji su podijelili peto mjesto. Ivan Bedenić osvojio je deveto mjesto u kategoriji do 90 kg.

judo pinky facebookk

Organizator natjecanja bio je Hrvatski judo savez, a sudjelovalo je ukupno 163 natjecatelja iz 33 hrvatska kluba.