Home Izdvojeno Iz Petrinje se vratili s tri medalje

Iz Petrinje se vratili s tri medalje

Na međunarodnom Božićnom turniru Petrinji gorički plesači osvojili su tri medalje. U kategoriji mini formacija 2 zlato je osvojila formacija ”Super Stars”, a srebro formacija ”All Stars”. ”Mustre” su u reprezentativnoj kategoriji ženskih juniorskih formacija osvojile broncu.

?

-Odličan rezultat ostvarili su Klara Krilić i Lucian Glagolić koji su se po prvi puta plasirali u samu završnicu kategorije mlađih juniora gdje su zauzeli 6. mjesto. Sljedeća godina donosi nove izazove, a s natjecanjima počinjemo u prvom mjesecu 2017. – proučili su iz ARRK Gorica.

?

Četvrtim mjestom morali su se zadovoljiti ”Zečići”, petim ”Blackout”, a šesto, osmo i deveto mjesto u svojim kategorijama zauzele su formacije ”Iskrice”, ”Sunčice” i ”Leptirići”.