Home Izdvojeno Iz Čakovca se vratili s devet medalja

Iz Čakovca se vratili s devet medalja

Velikogorički karatisti ostvarili su još jedan odličan rezultat na nedavno održanom međunarodnom turniru ‘Međimurje Open’. U jedanaest kategorija u kojima su nastupili osvojili su 9 medalja, a zlatom su se okitili Ines Grdenić, Igor Vrban, Ivan Vrban i Kristijan Obrazović. Grdenić je na turniru osvojila čak dva zlata, a Ivan Vrban i Kristijan Obrazović uz zlato osvojili su i svaki po brončanu medalju. Broncu su osvojili i kadetkinja Mia Mijović i mlađi senior Alen Grdenić.

IMG_0363

—–U ukupnom poretku klubova Velika Gorica završila je na šestom mjestu, što je odličan rezultat uzme li se u obzir da ja na turniru nastupilo 97 klubova iz šest država.

IMG_0360

Mladim Goričanima turnir u Čakovcu poslužio je da provjere svoju formu prije kvalifikacijskog turnira koji će se između 26. i 27. rujna održati u Rijeci, a na kojem će pokušati osigurati kartu za Svjetsko kadetsko i juniorsko prvenstvo u Jakarti.