Home Izdvojeno Ivan Prelec remizirao protiv svoje Gorice

Ivan Prelec remizirao protiv svoje Gorice

Neodlučeno na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici

Sinoć je na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici odigrana utakmica 6. kola 1. HNL. Domaćin Gorica i gost iz Pule, momčad Istre 1961, nakon podosta zanimljive utakmice, na kraju su remizirali. Završilo je 1:1. Poveli su gosti preko Bosančića već u šestoj minuti, da bi svoj prvijenac u novom dresu, onom Gorice, postigao Jiloan Hamad. Ovaj bivši reprezentativac Švedske i vjerojatno budući Iraka, poentirao je u 54. minuti.

Gorica je bila bolji sastav. Momčad Sergeja Jakirovića, iako je nastupila bez dvojice najboljih prvotimaca, Lovrića i Ndiayea, ipak je diktirala tempo, stvarala prigode, ali osim pogotka Hamada, nisu uspjeli učiniti ništa konkretnije. Na taj je način gostujući strateg, inače Velikogoričanin, Ivan Prelec, odnio vrlo važan bod iz svojega grada. Njegova strategija je urodila plodom i zasigurno Prelec i njegov stručni stožer mogu biti zadovoljni prikazanim u Velikoj Gorici. Za Goricu sada slijede obveze u pretkolu Kupa Hrvatske. U srijedu od 19 sati na njihov stadion stiže Zagorec iz Krapine.