Home Izdvojeno Goričke tekvondašice osvojile osam medalja na natjecanju u Zagrebu

Goričke tekvondašice osvojile osam medalja na natjecanju u Zagrebu

U subotu, 18. ožujka 2017. Taekwondo klub Velika Gorica nastupio je na 11. Feniks budo sport kupu koji se održao u dvorani Sutinska vrela u Posusedu, u Zagrebu. Nastupilo je 14 natjecatelja TKD Velika Gorica koji su odvojili osam medalja – tri zlatne i pet srebrnih.

– U poretku juniorki zauzeli smo 1. mjesto dok smo u sveukupnom poretku u konkurenciji 70 klubova (muški+ženski) zauzeli izvrsno 3. mjesto. Ponovo odlična predstava naših natjecateljica i nadamo se odlična priprema za ono što nam slijedi u narednim mjesecima – poručuju iz kluba.
Prva mjesta osvojile su: Sara Habijančić – kadetkinja -41kg, Anamaria Kovčalija – juniorka -52kg i Nina Mikulin – juniorka -68kg.

Druga mjesta osvojile su: Ema Zaloker – mlađa kadetkinja -27kg, Dora Habijančić – mlađa kadetkinja -33kg, Antonija Pušić –kadetkinja -36kg, Maella Sabljak – juniorka -55kg i Ivona Mihanović – juniorka -59kg.