Home Sport Četvrti poraz Udarnika

Četvrti poraz Udarnika

U 9. kolu Udarnik je protiv Vrbovca zabilježio već četvrti prvenstveni poraz, prvi na domaćem terenu. Osim izgubljenih bodova Kurilovčani su izgubili i tri igrača koji zbog isključenja neće biti na dispoziciji treneru na idućim utakmicama. Gosti su bili bolji u svim segmentima igre i njihova pobjeda je mogla biti izražena i s većom razlikom.

Vrbovec je rezultatski prelomio susret u svoju korist sredinom prvog poluvremena u samo tri minute, s dva skoro identična pogotka u režiji Karamatića i Gegića, te strijelaca Mazarekića odnosno Pape. Kada je u 48. minuti zbog starta s dvije noge prema suparniku isključen Brazilac de Oliveira, Udarniku je ostala samo minimalna šansa da bi mogao izbjeći poraz. Međutim, i ta minimalna mogućnost je nestala u 62. minuti kada su isključeni kapetan Radoš i Katanić. S dva igrača manje (gostima je isključen Ćibarić) domaćin se borio da primi što manje pogodaka. To im je i uspjelo, samo su još jednom vadili loptu iz mreže.

(DJ)

3. HNL središte – 9. kolo

Udarnik – Vrbovec 0:3 (0:2)

Igralište SRC Kurilovec. Gledatelja 120. Sudac: Ante Čuljak (Zagreb). Pomoćnici: Danijel Horvatić i Goran Matić (obojica iz Zaprešića). Strijelci: 0:1 – Mazarekić (22), 0:2 – Papa (25), 0:3 – Mazarekić (72).

UDARNIK: Matteo Žugaj, Robert Petravić, Josip Sokol (od 77. Ivan Šandor), Borna Katanić, Slavko Barat (od 77. Kristijan Arbanas), Kim Dohwan (od 42. De Oliveira), Stjepan Završki, Ivan Šestok, Ante Radoš, Krešimir Gazilj, Josip Mlinarić. Trener: Senad Harambašić.

Crveni kartoni: De Oliveira (48.), Radoš, Katanić, Ćibarić (62.).