Home Izdvojeno Žetva medalja na Međimurje Open-u

Žetva medalja na Međimurje Open-u

U konkurenciji od 960 natjecatelja iz jedanaest zemalja gorički karatisti osvojili su šest medalja na međunarodnome turniru Međimurje Open-u održanom u Čakovcu. Ines Grdenić na ovom je turniru naprosto blistala, osvojila je tri zlatne medalje u tri težinske i dvije starosne kategorije. Ona je na turniru bila najbolja juniorka u kategoriji do 53 kilograma, ali i mlađa seniorka u kategorijama do 50 i 55 kilograma. Zlatom se okitio i Igor Vrban u kategoriji kadeta do 70 kilograma, a Kristijan Obrazović osvojio je srebro u kategoriji juniora do 70 kilograma.

IMG_2074

– Turnir nam je poslužio kao prvi kontrolni u novoj sezoni, te smo vrlo zadovoljni rezultatima. Najuspješnija je bila Ines Grdenić osvojivši tri zlata. Ines je nastupila u istom uzrastu u dvije kategorije jer nam je organizator tako dopustio. Naime, zbog većeg broja natjecateljica htjeli smo promijeniti kategoriju kako bi Ines imala više borbi, tako da je organizator dopustio da radi mlađe seniorke do 50 i 55 kilograma.

Nakon odrađenih fizičkih priprema, a s malim brojem karate treninga, borbe su odrađene odlično. Idućeg vikenda nastupamo u Zagrebu na velikom međunarodnom turniru koji će okupiti preko 1000 natjecatelja. Fokus prvog dijela sezone je prvenstvo Hrvatske za kadete i juniore koje se održava u prosincu.- poručili su iz Karate kluba ‘Velika Gorica’.