Home Izdvojeno Sretni u MK Gorica nakon 2. Sretne utrke

Sretni u MK Gorica nakon 2. Sretne utrke

Ekipa goričkog Maraton kluba "požela" je sve medalje

Imaju i zašto biti sretni u Maraton klubu Velika Gorica nakon otrčane 2. Sretne utrke koja je za vikend održana u selu Gornji kuti, općina Brod Moravice u Gorskom kotaru. Žetva medalja, nikad veća.

Bruno Škrinjarić, koji je utrku završio za 0:50:13 okitio se broncom u ukupnom poretku. Nedugo nakon Brune u cilj ulazi i Matej Janjić na 5. mjestu i 2. mjestu u kategoriji muških seniora. Mladen Tisaj utrku je završio na 8. mjestu ukupno i zlato u kategoriji M45. Želimir Delač završio je 11. u ukupnom poretku te uzeo zlato u kategoriji M55, dok je Martin Pečnik zauzeo 12. mjesto ukupno i srebro u kategoriji M35.

Od ženskih predstavnica na utrci od 12 kilometara prva u cilj ulazi Jasminka Zvonar s vremenom 1:02:03 te zauzima 5. mjesto ukupno kod žena i zlato u kategoriji Ž50. Lana Pečnik završila je 7. i sa zlatom u kategoriji Ž35. Treća naša predstavnica u cilju je Monika Delač koja je zauzela 14. mjesto ukupno i 4. mjesto u kategoriji žena seniorki. Berbu medalja zaključuje Vesna Fabijanov koja je zauzela 18. mjesto ukupno i broncu u kategoriji Ž50.

Dodajmo kako se sam događaj sastojao od tri utrke: Glavna utrka na 12 km, utrka građana na 7,5 km te utrka nordijskog hodanja 7,5 km.

Za preostale rezultate posjetite web stranice MK Velika Gorica.