Home Sport Pobjeda Kurilovca, poraz Gradića

Pobjeda Kurilovca, poraz Gradića

Odigrane prvenstvene utakmice u 3. i 4. HNL

Nogometni niželigaši svoje prvenstvene obveze odradili su u četvrtak, da u miru i spokojni mogu u krugu obitelji proslaviti blagdan Uskrsa. Tako su u pogonu bili klubovi u 3. i 4. Hrvatskoj ligi. U trećem razredu našeg nogometa participiraju i igrači Kurilovca, koji ovog proljeća igra zaista respektabilno. Jučer su u sklopu 26. kola ugostili momčad Ponikvi i suvereno slavili s 3:1, pogocima Humeljaka, Matoša i Čunčića. Ovo je već šesta uzastopna utakmica bez poraza momčadi Perice Vidaka i odličan zalog za miran nastavak polusezone.

Nažalost, Gradići, koji su članovi 4. HNL, na svojem su travnjaku poraženi od sastava Tondach s 1:2. Jedini pogodak za domaćina polučio je Furić u 81. minuti, ali su gosti samo nekoliko minuta kasnije ipak postigli pobjednički pogodak. Ovo je drugi uzastopni poraz Gradića, nakon što su za vikend pali u Petrinji protiv tamošnje Mladosti.