Home Izdvojeno Pet medalja za Karate klub VG

Pet medalja za Karate klub VG

Najuspješniji je bio Igor Vrban osvojivši zlato u konkurenciji juniora

Završetkom ljetne stanke i bazičnih fizičkih priprema započinje sezona turnira i redovnih karate treninga. Prvi ovosezonski turnir održan je tu Čakovcu u organizaciji karate kluba Globus. Međimurje Open ove je godine okupio rekordan broj natjecatelja, njih 1200 iz 127 klubova i 15 država.

Karate klub Velika Gorica je nastupio sa starijom natjecateljskom ekipom kadeta, juniora i ml. seniora i osvojio pet medalja.

Najuspješniji je bio Igor Vrban osvojivši zlato u konkurenciji juniora pobijedivši dvojicu predstavnika BIH i jednog predstavnika Slovenije. Ines Grdenić osvaja srebro i broncu u svojoj kategoriji, Kristijan Obrazović prvi put ulaskom u mlađe seniore osvaja broncu, a Petar Orešković nakon četiri borbe pokazuje odličnu formu i također osvaja broncu.

U klubu su zadovoljni te se vesele nadolazećim turnirima Zagreb Open i Croatia Open u Rijeci.