Home Sport KOŠARKA Važna pobjeda velikogoričkih košarkaša u 17. kolu HT Premijer lige

KOŠARKA Važna pobjeda velikogoričkih košarkaša u 17. kolu HT Premijer lige

Gorica u posljednjoj četvrtini nadigrala Osječane

Važnu pobjedu upisali su košarkaši Gorice u utakmici 17. kola HT Premijer lige. Naime, svladali su jako dobar sastav Vrijednosnica Osijek i to ponajviše zahvaljujući odličnoj igri u posljednjoj, četvrtoj dionici utakmice. Gorica je na kraju slavila s 102:90, ali događanja na parketu Gradske sportske dvorane nisu sugerirala da će to biti rezultatski uvjerljivo.

Doduše, Gorica je odlično započela, prvu četvrtinu dobila 32:18, ali onda su se probudili Osječani i posve preokrenuli ishod u svoju korist. Ušli su u posljednjih deset minuta s vodstvom od dva poena, ali onda su pali. Gorica je to iskoristila i upisala 13. prvenstvenu pobjedu, uz samo četiri poraza. Najefikasniji kod pobjednika bio je Lovro Mazalin s 17, a pratili su ga u stopu Kapusta i Mašić s poenom manje.