Home Sport Karatisti iz Ivanića stižu s 23 medalje

Karatisti iz Ivanića stižu s 23 medalje

Karate klub Velika Gorica ukupno je osvojio šest zlata, osam srebra i devet bronci

23 medalje osvojili su članovi goričkog Karate kluba, pohvalili su se na webu, a mi prenosimo. Ukupno je osvojeno šest zlata, osam srebra i devet bronci što je karate klub Veliku Goricu stavilo na 2. mjesto uspješnosti klubova u ukupnom poretku, zajedno s karate klubom Globus.

Uz mlađu natjecateljsku grupu, nastupilo je i troje juniora i seniora. Igor Vrban je osvojio zlato u seniorima i srebro u juniorima, Kristijan Obrazović srebro u seniorima i Patrik Macukić broncu u juniorskom uzrastu.

“Ova generacija napreduje jako brzo i iznimno smo ponosni na našu karate školu i što smo fokusirani na proizvodnju karatista-sportaša i rada s našom vlastitom bazom kako bi jednog dana došli do kvalitetnih seniora”, poručuju iz Kluba. Dodajmo još samo podatak kako je na Memorijalnom karate turniru Ivanec nastupilo 440 natjecatelja iz 47 klubova i tri države.