Home Izdvojeno Karate klub ‘Velika Gorica’ najbolji na Zagreb Karate Cup-u

Karate klub ‘Velika Gorica’ najbolji na Zagreb Karate Cup-u

Na međunarodnom turniru u Zagrebu  Karate klub ‘ Velika Gorica’ osvojio je prvo mjesto u konkurenciji 79 klubova iz osam država. Gorički karatisti nastupili su u čak 24 kategorije. Sedam natjecatelja uspjelo je doći u same završnice natjecanja.

IMG_0455

Osim prvim mjestom u klupskoj konkurenciji, gorički karatisti mogu se pohvaliti i s 13 osvojenih medalja na međunarodnom turniru. Zlato su osvojili Kiara Brstilo, Patrik Macukić, Borna Novak, Igor Vrban, Mia Mijović i Ines Grdenić, koja uz zlato osvojila i po jednu srebrnu i brončanu medalju. Brončane medalje osvojili su Luka Tačković, Ivan Ivelj, Marin Gudelj, Patrik Karnas i Lucija Kirinić.

karate2.0

—–– Ovo je izvrstan rezultat koji nas stavlja u sami vrh hrvatskog karatea. Velika je stvar biti najbolji klub u ukupnom poretku između 79 klubova, koliko je prisustvovalo. Vesele nas rezultati, tim više što su ostvareni u svim uzrasnim kategorijama, što znači da postoji kvaliteta i kod najmlađih. To nam u budućnosti osigurava još puno velikih rezultata – poručili su iz KK ‘Velika Gorica’