Home Izdvojeno KARATE Jedno srebro i četiri bronce

KARATE Jedno srebro i četiri bronce

Održan 28. Sisak kup uz sudjelovanje i članova KK Centar Velika Gorica

Za vikend je održan tradicionalni, već 28. po redu Sisak kup u karateu. Nastupili su i to vrlo uspješno i članovi Karate kluba Centar Velika Gorica. Ostvarili su odlične rezultate, s obzirom da su u Sisak došli sa samo pet natjecatelja i baš svi su osvojili odličja. Uspjeh je time veći jer je za tri člana ovo bio prvi nastup.
Antonio Brletić je osvojio drugo mjesto u kategoriji ml. učenika – 26kg, nakon dvije pobjede zaustavljen je tek u finalu. Ema Marjanović u kategoriji učenica – 40 kg je osvojila treće mjesto, baš kao i Petar Crnkoci u kategoriji učenika +46. I za Petra i Emu je ovo bio prvi nastup za klub.

Odlični su bilo i Ivan Horvat i Tin Bucić u kategoriji ml. učenika – 34kg, osvojivši brončana odličja.