Home Izdvojeno Gorički karatisti u Ivanić-Gradu osvojili dva zlata

Gorički karatisti u Ivanić-Gradu osvojili dva zlata

Na turniru za mlađe uzraste u Ivanić-Gradu, ‘Kup Mladosti’, Karate Klub Velika Gorica osvojio je 2 zlata, 3 srebra i 3 bronce.

Najuspješniji su bili Dominik Kučan u kategoriji učenika i Igor Vrban u kategoriji ml. kadeta +57kg osvojivši zlatne medalje. Josip Vlahinić, Mia Mijović i Kristijan Obrazović osvojili su srebrne medalje, dok su Mario Radoš, Slavko Vlahinić i Petar Orešković izborili bronce.

karate2

aa– Istaknuli bi kategoriju učenika -42kg gdje smo imali velikogoričko finale Kučan : Vlahinić. Ovog vikenda nas očekuju klupske pripreme nakon kojih 7. ožujka nastupamo u Virovitici na međunarodnom turniru Virovitica Open – kaže trener Goran Živković.

Turnir u Ivanić-Gradu okupio je 560 natjecatelja iz 57 klubova. Velikogoričkim karatistima poslužio je kao pripremni za nadolazeće Prvenstvo Hrvatske za učenike i mlađe kadete koje će se održati u ožujku.