Crveni karton: Majstorović 87′

LOKOMOTIVA: Čavlina, Žilinski – Leovac – Mersinaj – Bartolec, Marić – Smakaj, Šotiček – Fetai – Canjuga, Čop
GORICA: Banić, Štiglec – Leš – Maloča – Munksgaard, Soldo – Lazarov, Rukavina – Pršir – Mitrović, Jurić

Glavni sudac: Duje Strukan

U 29. kolu Supersport HNL-a na stadionu u Kranjčevićevoj NK Lokomotiva i HNK Gorica odigrali su neriješeno 1-1.

U poluvremenu za zaborav vidjeli smo nekoliko dobrih poteza Duje Čopa. Nakon jednoga takvog u 29. minuti Banić je obranio udarac Žilinskoga, a odbijenu loptu u vlastitu mrežu pospremio Mateo Leš.

Vidović je na poluvremenu u svlačionici ostavio Rukavinu i Jurića, ušli su Majstorović i Vujnović. Mitrović je promijenio stranu. Nešto kasnije Krizmanić je ušao umjesto Munksgaarda na desnog beka.

Nešto dinamičnije se igralo, no nije se dogodilo ništa značajno do izjednačujućeg pogotka Gorice. Mitrović je u 73. minuti prihvatio na lijevom krilu, prošao kroz trojicu i namjestio se na udarac. Loptu je u vlastitu mrežu skrenuo Mersinaj, no pogodak se piše Mitroviću.

Gorica je u 87. minuti ostala s igračem manje. U par minuta dva žuta kartona je zaslužio Majstorović. Ništa međutim nije danas moglo razbiti uspavanku na Kranjčevićevoj.