Home Izdvojeno Taekwondo klub Velika Gorica pomeo konkurenciju i osvojio šest medalja

Taekwondo klub Velika Gorica pomeo konkurenciju i osvojio šest medalja

Taekwondo klub Velika Gorica briljirao je u subotu na 11. Kondor openu, međunarodnom turniru koji se održao u dvorani Sutinska Vrela u Zagrebu.

Na natjecanju je nastupilo više od 500 sportaša, a Taekwondo klub Velika Gorica je sa svojih 12 natjecatelja osvojio čak šest medalja – dva zlata, jedno srebro i tri bronce.

U kategoriji mlađe kadetkinje -39kg osvojili su sve tri medalje – zlatna je bila Sara Habijančić, srebrna Antonija Pušić dok je brončana bila Sara Anđelić. U kategoriji kid -33kg zlato je osvojila Dora Habijančić dok su broncu osvojile Ema Zaloker u kategoriji mlađe kadetkinje -27kg te Nina Mikulin u kategoriji kadetkinja +59kg.

U klubu su zadovoljni i sretni zbog izvanrednih rezultata djevojaka. – Ovo je dobar početak drugog dijela sezone. Čestitamo svima na osvojenim medaljama – rekao nam je Igor Matić, tajnik i glavni trener kluba.