Home Sport Karate klub Velika Gorica osvojio 16 medalja na Tigar kupu

Karate klub Velika Gorica osvojio 16 medalja na Tigar kupu

Bili su najuspješniji među 41 klubom

Ove nedjelje, 19. ožujka održao se Tigar kup Igor Malek u organizaciji karate kluba Tigar iz Siska na kojem su nastupili i karatisti Karate kluba Velika Gorica uz trenera Gorana Živkovića. Gorički karatisti pokazali su svoju snagu i osvojili čak 16 medalja te tako održali mjesto najuspješnijeg kluba na natjecanju. Od 16 medalja ukupno je osvojeno šest zlata, četiri srebra i šest bronci.

Najuspješniji natjecatelj bio je Vito Hulina koji je osvojio dva zlata, u uzrastu mlađi kadeti -54kg i kadeti -52kg. U nastavku donosimo sve rezultate:

Matea Kordić- kadetkinje -54kg

Još su nastupili: Nika Mirosavljavić, Ita Noršić, Lana Slivak, Marina Čale, Gabrijel Zagorac, Luka Jukić i Petar Buhin. Idućeg vikenda očekuje ih turnir u Križu za mlađe uzraste, a 1. travnja nastup na TAD CUPU u Rijeci koji će poslužiti kao provjera pred prvenstvo Hrvatske za kadete, juniore i U21.