Home Izdvojeno Najmlađi gorički karatisti na Brckovljani Kupu osvojili 23 medalje

Najmlađi gorički karatisti na Brckovljani Kupu osvojili 23 medalje

Karate klub Velika Gorica u nedjelju je nastupio na natjecanju Brckovljani Kup u Gradecu te osvojio 23 medalje. Natjecali su se najmlađi karataši koji su nastupali u 27 kategorija te su osvojili prvo mjesto u ukupnom  poretku klubova po uspješnosti. – Najmlađi su pokazali da su jedna izvrsna generacija koja tek dolazi i koja će na idućem Prvenstvu Hrvatske sigurno ostvariti izvrsne rezultate. Najuspješniji su bili Kiara Brstilo, Vita Kučan, Mihael Potočki, David Lovrinović, Katja Braica i Luka Tačković – poručio je Goran Živković, trener Karate kluba Velika Gorica.KK Velika Gorica osvojio je šest zlata, šesta srebra te 11 bronci.