Home Sport Uvjerljiva pobjeda: Gorica – Hrvatski dragovoljac 5:0

Uvjerljiva pobjeda: Gorica – Hrvatski dragovoljac 5:0

Nogometaši Gorice na domaćem su terenu već od prve minute krenuli s pritiskom na vrata gostiju, a nakon nekoliko zrelih situacija pred njihovim golom, u 9. minuti Jančetić pogađa iz trka nakon lijepog proigravanja Nikole Raka. Igrala se 14. minuta kada je Rak ponovno pronašao Jančetića čija je glava bila na mjestu za vodstvo 2:0. Svega 2 minute kasnije Kiš nakon odigrane lopte Milanovića izlazi sam pred gostujućeg vratara i lako poentira za 3:0. Matija Mihalj u 23. minuti glavom nakon kornera koji je izveo Nikola Rak postavlja visokih 4:0, rezultat sa kojim se odlazi na odmor.

akcija_skolarac3

Nikola Rak nakon što je odradio lavovski dio posla izlazi već nakon pola sata uz veliki pljesak gledatelja. U nastavku Gorica je kontrolirala igru, a konačnih 5:0 djelo je Tomislava Kiša u 75. minuti.

Gorica već sutra nastavlja utakmicom županijskog kupa u Savskom Marofu, a iduće kolo u subotu Gorica gostuje u Imotskom, gradu u kojem su u tri posljednje sezone u gostovanjima uspjeli izvući tek jedno neodlučeno.