Home Izdvojeno Četiri gola Radniku u drugom poluvremenu za četvrtfinale Kupa

Četiri gola Radniku u drugom poluvremenu za četvrtfinale Kupa

(Kovač 51′-ag, Krizmanić 56′, Mitrović 66′, Jurić 88′)

GORICA: Radošević, Leš – Krizmanić – Matković – Raspopović, Pršir – Soldo, Šroler – Kapulica – Blummel, Vujnović
RADNIK: Koprić, Orlović – Gogić – Kovač – Grdenić, H. Mladen – Srbljinović, Turčin – Vukić – Srbljinović, M. Mladen

Glavni sudac: Fran Jović

U osmini finala Supersport Hrvatskog nogometnog kupa HNK Gorica izbacila je NK Radnik Križevci rezultatom.

Gorica će u četvrtfinalu igrati protiv boljega iz ogleda Istre i Varaždina.

RADNIK ORGANIZIRANO NAPADA

8′ Prvi prekršaj i žuti karton za Matkovića.

13′ Gogić prebacuje do Turčina na lijevu stranu. Turčin ubacuje, ali Mladen ne stiže na loptu. U nastavku akcije prvi korner za Radnik.

19′ Grdenić je ubacio u prostor Radoševića, lopta se u duelu odbija o glavu braniča do Mladena, koji se dobro okreće i trese vanjski dio mreže.

26′ Žuti karton za Vukića zbog faula na Raspopoviću u petercu Gorice po izvođenju udarca iz kuta. Radnik organizirano napada i izborio je još dva kornera.

31′ Vujnović kupi zalutalu loptu i puca s 25 metara u ruke Koprića.

33′ Blummel iz slobodnog udarca sa 16 metara iskosa gađa u ruke Koprića. Vukić s ruba prostora puca preko gola Radoševića.

39′ Srbljinović odlično prebacio prema Turčinu, Radošević istrčava. Dobro je rezervni vratar Gorice osjetio opasnost.

40′ Vujnović dobro kontrolira u prostoru i daje za Šrolera, koji dobro puca, ali lopta se od bloka zamalo odbija u korner.

42′ Prilika na lijevoj strani. Kapulica umjesto da puca zavrće prema Blummelu koji zamalo kasni na loptu.

45′ Kraj prvog poluvremena

RADNIK SE RASPAO NAKON AUTOGOLA KOVAČA

46′ Mitrović ulazi umjesto Šrolera, Ndockyt umjesto Kapulice. Za Radnik ulazi Dunić umjesto Srbljinovića.

51′ GOL! Mitrović ubacuje u kazneni prostor, a Kovač glavom s desetak metara prebacuje vlastitog golmana.

56′ GOL! Pršir je ubacio iz kuta. Vujnović produžuje do Krizmanića. Stoper Gorice puca, a lopta se od golmana Koprića odbija u mrežu.

58′ Blummel puca s petnaestak metara po zemlji, Koprić brani.

61′ Mladen puca s ruba kaznenog prostora ravno u Radoševića.

62′ Blummel je primio u prostoru i produžio. Raspopović utrčava i pogađa suprotnu vratnicu.

63′ Trostruka zamjena kod Radnika.

66′ GOL! Raspopović je presjekao loptu i precizno dodao Ndockytu. Ndockyt podvaljuje petom, a Mitrović je precizan iz čiste situacije.

67′ Ulazi Jurić umjesto Vujnovića.

69′ Radošević brani odličan pokušaj Vukića s nešto manje od 20 metara.

71′ H. Mladen skida s crte nezgodnu loptu nekoga od Goričana nakon kornera.

74′ Ulazi Štiglec umjesto Raspopovića. Tihelka umjesto Vukića kod Radnika.

76′ Ubacio je Štiglec, Koprić izbacuje pokušaj Jurića glavom u korner.

79′ Hameed ulazi umjesto Pršira.

85′ Žuti karton za Soldu.

88′ GOL! Dugi pas Štigleca. Mitrović do Jurića koji rutinski svladava Koprića.

90′ Ništa od počasnog gola za Radnik. Šabijan iz izgledne situacije puca u blok.

90’+2 Kraj utakmice.