Home Izdvojeno Briljirali na Državnom prvenstvu

Briljirali na Državnom prvenstvu

S otvorenoga prvenstva Hrvatske ”Cro Open” gorički karatisti vratili su se s deset osvojenih medalja. To im je pošlo za rukom u konkurenciji od 1610 natjecatelja iz 189 klubova i 16 država. Iz Karate kluba ”Velika Gorica” poručili su da su izrazito zadovoljni prvim danom natjecanja kada su osvojili dva zlata, srebro i broncu, a dan su završili kao najbolji klub u ukupnom poretku.

img_2379

Drugog dana nastupili su mlađi uzrasti koji su osvojili po jednu zlatnu i srebrnu te četiri brončane medalje.

img_2394

Zlatom su se okitili Ines Grdenić, Ivan Vrban i Mihael Potočki, srebrom Ivan Ivelj i Ivan Vrban kojem je pošlo za rukom da osvoji broncu u drugoj kategoriji. Brončane medalje osvojili su Monika Grubeša, Lucija Kirinić, Matej Vuković i Andro Vuković.