Home Izdvojeno ATLETIKA Livada zlatni, Tončinić i Martinac srebrni

ATLETIKA Livada zlatni, Tončinić i Martinac srebrni

Na Velesajmu održano Dvoransko prvenstvo Hrvatske za kadete i kadetkinje

Maraton klub Velika Gorica nastupio je na Dvoranskom prvenstvu Hrvatske za kadete i kadetkinje sa čak 15 predstavnika, a zadovoljni mogu biti i u Atletskom klubu Velika Gorica. Zlatnu medalju za kadete na tisuću metara osvojio je mladi David Livada iz AK Velika Gorica, a srebrnu medalju na 3000 metara Noa Tončinić. Kod djevojaka Tena Martinac, iz Maraton kluba Velika, osvojila je srebrnu medalju na 800 metara.

U kategoriji kadeta/kadetkinja nastupili su: Mislav Jurenec koji se natjecao u bacanju kugle, te s prebačenih 6,81 m zauzeo 11. mjesto. Lucija Kišić i Manuela Mičić su nastupile na utrci od 200 metara Manuela je utrku završila u vremenu 32,63 a Lucija u vremenu 33,63, te Anja Petračić, koja je nastupila na utrci od 600 m i ostvarila rezultat 1:59,47.

U kategoriji mlađih kadeta/kadetkinja nastupili su Ivan Toma Aščić, koji je nastupio na utrci od 200 m te zauzeo ukupno 26. mjesto, Iva Papak Karlović koja je zauzela ukupno 17. mjesto.