Home Izdvojeno Zwolinski rastužio Koprivničane u 90. minuti

Zwolinski rastužio Koprivničane u 90. minuti

U dramatičnoj utakmici 29. kola 1. HNL vrlo važna pobjeda nogometaša Gorice

Na Gradskom stadionu u Velikoj Gorici odigrana je sjajna, i u pravom smislu te riječi, dramatična utakmica 29. kola 1.HNL, u kojoj je domaća Gorica slavila s minimalnih, ali slatkih 4:3 protiv momčadi Slaven Belupa. Gorica je ovom pobjedom ostala u igri za toliko željeno četvrto mjesto, poziciju koja vodi u kvalifikacije za Europsku ligu, što bi bio šlag na fantastičnu sezonu novog prvoligaša.

Protiv Koprivničana prvi dio utakmice Goričani su okončali s kako se činilo teško dostižnih 3:1, nakon što su Ndiaye, Lovrić i Dvoreković preokrenuli vodstvo gostiju iz devete minute. Međutim, momčad Ivice Sertića trgnula se u nastavku i s dva pogotka, od kojih je drugi postignut samo četiri minute prije kraja utakmice, izravnala na 3:3 i činilo se da će tako i završiti ova odlična nogometna predstava.

Ali, da tako doista i ne bude pobrinuo se Poljak Lukasz Zwolinski, igrač koji je u 90. minuti donio veliko slavlje svojem sastavu i ostavio nadu u mogućnost da u ljeto gledamo europski nogomet u Velikoj Gorici. Sve je očiglednije da će se između Lokomotive, Hajduka i Gorice odlučivati o tom četvrtom mjestu. U sljedećem kolu Goricu gostuju u Zaprešiću protiv Intera, koji je u ovom kolu doslovno torpediran u Rijeci, primivši čak sedam pogodaka.