Home Sport Zlato, dva srebra i bronca za TK Velika Gorica

Zlato, dva srebra i bronca za TK Velika Gorica

Održan tradicionalni Casper open u Hrvatskom Leskovcu

U organizaciji taekwondo kluba Casper iz Zagreba, u dvorani OŠ Hrvatski Leskovac, održao se 5. Casper open. Na natjecanju je nastupilo 280 natjecatelja iz 39 klubova. Taekwondo klub Velika Gorica nastupio je s 8 natjecatelja i osvojili su četiri medalje, zlato, dva srebra i broncu. Zlatnu medalju osvojila je Dora Habijančić u kategoriji mlađih kadetkinja-39kg, s izvrsno odrađene 4 borbe. Ovo je Dori sedmi osvojeni turnir u ovoj godini, u kojoj još ne zna za poraz.

Srebro je osvojila Katarina Bačurin u kategoriji mlađih kadetkinja-36kg, s dvije pobjede i jednim porazom. Srebro je osvojila i Marinela Bašković u kategoriji kadetkinja -41kg, s dvije pobjede i porazom u finalu. Brončanu medalju je osvojila Lejla Lea Kajfeš u kategoriji mlađih kadetkinja -39kg, uz dvije pobjede i poraz u polufinalu. Mlađe kadetkinje na ovom turniru su zauzele visoko ekipno treće mjesto u konkurenciji 39 klubova.