Home Sport VIDEO Polet leti prema vrhu ljestvice

VIDEO Polet leti prema vrhu ljestvice

Odigralo se 6. kolo Međužupanijske nogometne lige Središte. Buševec je na domaćem terenu porazio momčad ZET-a iz Zagreba 3:0.

ZET je već sredinom prvog dijela uplašio protivnike skoro zabivši gol, no Buševčane je spasila nepažnja protivnika i udarac u vratnicu. Pri kraju prvog dijela, Polet je sa slobodnim kaznenim udarcem Cetine prešao u vodstvo.

Neozbiljnost ZET-ovih igrača u vlastitom kaznenom prostoru rezultirala je prekršajem u 43. minuti nad Zlodijem koji je uspješno kaznio goste iz Zagreba.

Pri kraju drugog dijela, u 89. minuti, Stuparić zabija gol i osigurava pobjedu sa 3:0.

S ovom pobjedom Polet je sada na četvrtom mjestu s 11 bodova, samo 2 boda manje od Radoboja koji je i dalje vodeći. U idućem kolu očekuje ih utakmica 03.listopada protiv Ponikvi.