Home Izdvojeno Velikogorički tekvandoisti na međunarodnom turiniru osvojili čak pet zlatnih medalja

Na međunarodnom turniru “Livno open 2014”, u organizaciji taekwondo kluba Magone-Koryo iz Livna sudjelovalo je 300-tinjak natjecatelja iz Hvatske, BiH, Slovenije i Srbije. Ekspedicija Taekwondo kluba Velika Gorica od osam natjecatelja na turniru je osvojila pet zlatnih te brončanu medalju.

akcija_Skolarac1

Zlatne medalje u juniorskoj konkurenciji osvojili su Dorotea Cvetković (jun -59kg) i Lara Derdić Trifunović (jun -55kg) kojima je ovaj turnir bio priprema pred juniorsko prvenstvo Hrvatske koje će se održati 18. listopada u Rugvici.

Kod kadetskog uzrasta zlatne medalje su osvojili Natalia Lovrić (kad -37kg), Anamaria Kovčalija (kad -47kg) i Antonio Cvetković (kad -49kg) dok je brončana bila Maella Sabljak (kad -44kg). Leonarda i Gabriela su ovoga puta ostale bez medalja.

– U poretku juniorki smo osvojili 1. mjesto, kadeta 3.mjesto i kadetkinja 3.mjesto. Ovo je bilo naše prvo natjecanje nakon ljetne stanke i možemo samo pohvaliti sve natjecatelje na prikazanim nastupima – ističu iz Taekwondo kluba Velika Gorica.